Jak zarabiać pieniądze za pomocą kryptowalutKryptowaluty mają wiele zastosowań, co oznacza, że możesz wykorzystać swoje konkretne umiejętności, aby zarabiać dzięki nim pieniądze. Na przykład, jeśli jesteś tłumaczem, możesz pracować z firmami ICO, które potrzebują wykonanych tłumaczeń. Istnieje wiele sposobów, w jaki kryptowaluty mogą być używane. Są nawet sposoby, w jakie możesz je wykorzystać w swoim codziennym życiu, takie jak płacenie za przedmioty za pomocą kryptowalut lub otrzymywanie zapłaty w kryptowalutach za swoją pracę. Wraz z rozwojem tego rynku pojawi się więcej możliwości dla ludzi o wszystkich zestawach umiejętności, aby zarabiać pieniądze z kryptowalutami.

Opracuj i uruchom aplikację do obsługi kryptowalut

Rynek kryptowalut rozwijał się w tempie wykładniczym w ciągu ostatnich kilku lat. Tak naprawdę rozrósł się tak bardzo, że brakuje aplikacji na kryptowaluty. Dlatego programiści szukają sposobów na opracowanie i uruchomienie aplikacji kryptowalutowej.

Pierwszym krokiem do opracowania i uruchomienia aplikacji kryptowalutowej jest określenie typu platformy, na której chcesz się rozwijać. Istnieją dwa rodzaje platform — internetowe lub mobilne.

Łatwiej byłoby rozwijać platformę internetową, ponieważ nie trzeba się martwić o kompatybilność z różnymi urządzeniami. Jednak ten typ platformy nie będzie dostępny na smartfonach ani tabletach, chyba że zostanie na to opracowana aplikacja.

Platforma mobilna będzie kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami, ale zajmie to więcej czasu i wysiłku, ponieważ musisz upewnić się, że Twoja aplikacja działa w różnych systemach operacyjnych i modelach urządzeń.

Drugim krokiem byłoby określenie, jakie funkcje ma mieć Twoja aplikacja

Istnieje wiele aplikacji, które są związane z kryptowalutami. Możesz opracować i uruchomić jedną z tych aplikacji, aby zarabiać na kryptowalutach. Istnieje wiele rodzajów aplikacji, które możesz zbudować w tej przestrzeni, w tym aplikacje handlowe. Możesz także stworzyć portfel, który pozwala innym przechowywać swoje monety lub stworzyć aplikację cenową dla konkretnej kryptowaluty.

Inwestuj w infrastrukturę tej nowej gospodarki

Kiedy inwestujesz w initial coin offering, kupujesz token od firmy, która wprowadza na rynek nową usługę lub produkt. To jak IPO, ale dla firm kryptowalutowych. Z ICO, firma sprzedaje monety lub tokeny (małe cyfrowe aktywa z pewną specjalną funkcjonalnością) zamiast akcji, aby zebrać pieniądze na swój projekt. Możesz zainwestować w firmy, które budują infrastrukturę dla tej nowej gospodarki. Na przykład możesz zainwestować w firmy wydobywające Bitcoin.

Zostań ICO-endorserem i market makerem

Bycie ICO-endorser oznacza, że popierasz określone ICO i otrzymujesz token jako nagrodę za swoje poparcie. Możesz użyć swoich platform mediów społecznościowych, aby poprzeć ICO i zarobić tokeny. W zamian za token, obiecujesz sprzedać ich ICO do swojej sieci i pomóc im zebrać pieniądze. ICO są uruchamiane w coraz szybszym tempie, z ponad 1100 ICO uruchamianych w 2018 roku w porównaniu z około 80 w 2017 roku. Jeśli chcesz być ICO-endorser, możesz współpracować z firmami, które świadczą takie usługi. Możesz także zrobić Initial Service Coin Offerings, które są ICO, które promujesz sam i w których jesteś dostawcą usług. Dzięki ICO możesz zbudować własną firmę zajmującą się tworzeniem rynku, dzięki czemu możesz zyskać na zmienności rynku.